| Katalógus >Memóriakártya >CF |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 1 |
| Vonalkód | IT5406 0740617147957 740617147957 |
| Leírás (magyar) | Kingston 8 GB-os memoriakartya |
| Terméknév (angol) | Kingston Compact Flash (CF) card 8GB |
| Terméknév (magyar) | Kingston Compact Flash (CF) card 8GB |
| Terméknév | Kingston Compact Flash (CF) card 8GB (IT5406) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2018-06-25 09:53 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5406/Memóriakártya/CF (Compact Flash)/Kingston_Compact_Flash_%28CF%29_card_8GB |